Lekarze

Magdalena Iwaniec-Woltz

odbudowa estetyczna, protetyka, leczenie zachowawcze

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. W ciągu wieloletniej pracy uczestniczyłam w wielu konferencjach i kursach, pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie. W praktyce stomatologicznej skupiam się głownie na estetycznej poprawie uśmiechu, pracy z pacjentami z zaniżonym zwarciem oraz z problemami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.
W Dental Art Studio pełnię ponadto funkcję kierownika medycznego kliniki.

Jakub Zwoliński

chirurgia, implanty

Jestem absolwentem Wydziału Stomatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej odbyłem w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W Dental Art Studio zajmuję się leczeniem chirurgicznym schorzeń jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem implantologii.

Urszula Sucharzewska

mikrochirirgia

Monika Dąbrowska

protetyka, implantoprotetyka

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie oraz doktorem nauk medycznych. Posiadam specjalizację z protetyki stomatologicznej oraz ze stomatologii ogólnej uzyskaną z wyróżnieniem.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w leczeniu protetycznym, opartym na najnowszej wiedzy medycznej potwierdzonej badaniami naukowymi.
Jestem autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu protetyki i dysfunkcji narządu żucia, a także publikacji naukowych i popularnonaukowych.
Od wielu lat biorę czynny udział w licznych kongresach, konferencjach, sympozjach krajowych i międzynarodowych. Byłam organizatorem kursów i konferencji szkoleniowo-naukowych z zakresu perio-protetyki i perio-ortodoncji.
Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE oraz członkiem Międzynarodowego Zespołu ds. Implantologii ITI (International Team for Implantology).

Name

Fizjoterapia

Magdalena Pawlina-Tomaszewska

fizjoterapeutka

Zarząd oraz administracja

Howell Woltz

prezes zarządu

Beata Wilk

recepcjonistka

W Dental Art Studio zajmuję się zarządzaniem firmą w zakresie spraw administracyjno-biurowych.

Zapraszam do kontaktu: e.urbanowicz@dentalartstudio.pl

Name

recepcjonistka

Name

recepcjonistka

Jeśli poszukujesz przyjaznego miejsca pracy z możliwością rozwoju zawodowego i chcesz dołączyć do naszego zespołu

Wyślij CV na adres kontakt@dentalartstudio.pl

*Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami