Lekarze

Magdalena Iwaniec-Woltz

odbudowa estetyczna, protetyka, leczenie zachowawcze

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. W ciągu wieloletniej pracy uczestniczyłam w wielu konferencjach i kursach, pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie. W praktyce stomatologicznej skupiam się głownie na estetycznej poprawie uśmiechu, pracy z pacjentami z zaniżonym zwarciem oraz z problemami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.
W Dental Art Studio pełnię ponadto funkcję kierownika medycznego kliniki.

Jakub Zwoliński

Chirurgia

Jestem absolwentem Wydziału Stomatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej odbyłem w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W Dental Art Studio zajmuję się leczeniem chirurgicznym schorzeń jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem implantologii.

Kamila Włodarczyk

Ortodoncja

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyłam w krakowskim Miejskim Centrum Stomatologii. W Dental Art Studio zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach o charakterze krajowym, jak i międzynarodowym.

Weronika Kida

Endodoncja, stomatologia

Asystentki stomatologiczne

Martyna Szymańska

Higienistka

Jestem absolwentką Warszawskiej Szkoły Medycznej na kierunakch Higienistka Stomatologiczna oraz Asystentka. Moją największą pasją obok tańca jest moja praca, dlatego wciąż biore udział w licznych konferencjach i kursach dla higienistek. W gabinecie najważniejszy jest dla mnie komfort pacjenta, dlatego w swojej pracy staram się używać najlepszych produktów do higienizacji oraz tak samo dobre polecać swoim pacjentom do higieny domowej. Uważam ,że biały uśmiech daje pacjentom dużo pewności siebie, więc wykonuje też zabiegi wybielania zębów.

Olga Lazurek

Asystentka stomatologiczna

Jestem studentką kierunku lekarsko-stomatologicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Swoją wiedzę uzupełniam pracując w klinice Art Dental Studio oraz uczestnicząc w licznych konferencjach stomatologicznych. Asystując lekarzowi zdobywam cenne doświadczenie kliniczne. Poza medycyną interesuję się modą, narciarstwem oraz tańcem klasycznym.

Aneta Zielińska

Asystentka stomatologiczna

Zarząd oraz administracja

Howell Woltz

Prezes Zarządu

Katarzyna Bieroza

Recepcjonistka

Jestem absolwentką Akademickiej Policealnej Szkoły Medycznej kierunku technik farmaceutyczny. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku informatyka specjalizacji programowanie. W Dental Art Studio łączę wiedzę obu tych kierunków jako recepcjonistka.

Elwira Urbanowicz

Recepcjonistka

Iga Piasecka

Recepcjonistka