Lekarze

Magdalena Iwaniec-Woltz

odbudowa estetyczna, protetyka, leczenie zachowawcze

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. W ciągu wieloletniej pracy uczestniczyłam w wielu konferencjach i kursach, pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie. W praktyce stomatologicznej skupiam się głownie na estetycznej poprawie uśmiechu, pracy z pacjentami z zaniżonym zwarciem oraz z problemami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.
W Dental Art Studio pełnię ponadto funkcję kierownika medycznego kliniki.

Jakub Zwoliński

Chirurgia

Jestem absolwentem Wydziału Stomatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej odbyłem w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W Dental Art Studio zajmuję się leczeniem chirurgicznym schorzeń jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem implantologii.

Urszula Sucharzewska

Mikrochirirgia

Monika Dąbrowska

Protetyka

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie oraz doktorem nauk medycznych. Posiadam specjalizację z protetyki stomatologicznej oraz ze stomatologii ogólnej uzyskaną z wyróżnieniem.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w leczeniu protetycznym, opartym na najnowszej wiedzy medycznej potwierdzonej badaniami naukowymi.
Jestem autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu protetyki i dysfunkcji narządu żucia, a także publikacji naukowych i popularnonaukowych.
Od wielu lat biorę czynny udział w licznych kongresach, konferencjach, sympozjach krajowych i międzynarodowych. Byłam organizatorem kursów i konferencji szkoleniowo-naukowych z zakresu perio-protetyki i perio-ortodoncji.
Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE oraz członkiem Międzynarodowego Zespołu ds. Implantologii ITI (International Team for Implantology).

Idar Giedgafow

Endodoncja

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym przy użyciu mikroskopu zabiegowego i najnowszych systemów endodontycznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i European Society of Endontology(ESE). Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach specjalistycznych. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort pacjenta.

Prywatnie miłośnik sportów siłowych i najnowszych technologii.

Fizjoterapia

Magdalena Pawlina-Tomaszewska

Fizjoterapeutka

Zarząd oraz administracja

Howell Woltz

Prezes Zarządu

Elwira Urbanowicz

Koordynator ds. administracyjnych

W Dental Art Studio zajmuję się zarządzaniem firmą w zakresie spraw administracyjno-biurowych.

Zapraszam do kontaktu: e.urbanowicz@dentalartstudio.pl

Justyna Wróbel

Recepcjonistka

Karolina Anuszewska

Recepcjonistka

Jeśli poszukujesz przyjaznego miejsca pracy z możliwością rozwoju zawodowego i chcesz dołączyć do naszego zespołu

Wyślij CV na adres kontakt@dentalartstudio.pl

*Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami